Poster mask

Комфортні подорожі

З Persona подорожувати легко, адже сервіс врахує всі деталі

About

До подорожі

Будьте впевнені у комфорті Вашої подорожі заздалегідь

item1
Персональний менеджер

Завжди на зв’язку та надасть кваліфіковану консультацію членам Persona Club: який продукт чи сервіс стане в пригоді у подорожі, які є можливості в аеропортах та інших питаннях.

inside
Пакет Black Platinum та Premiere

Поповнюйте рахунок перед поїздкою та насолоджуйтеся повноцінним відпочинком. Користуйтеся привілеями Mastercard & Visa — витрачайте менше на оренду авто і купівлю авіаквитків в усіх країнах світу. З Пакетом Premiere подорожуйте комфортніше з Priority Pass.

item1
Сейфи для зберігання цінних речей

Проведіть відпочинок безтурботно, адже Ваші цінності будуть надійно збережені в орендованому сейфі.

item1
Страхування
Подбайте про страхування перед від'їздом — так ви гарантовано отримаєте якісні послуги медичної та юридичної підтримки за кордоном.
Поліс туристичного страхування захищає подорожуючих за кордоном від матеріальних витрат у разі непередбачених ситуацій зі здоров'ям.
Детальніше
Також ми надійно захистимо Вашу картку від шахрайства, в будь-якій країні світу.
Про захист коштів
item1
Консьєрж-сервіс

Сервіс допоможе покращити якість Вашого відпочинку та економити час, адже візьме на себе всі Ваші турботи — від підбору туру в будь-яку країну до консультаційної підтримки за кордоном. Також сервіс пропонує послугу персональних нагадувань, щоб жодна інформація чи справа не залишилась без Вашої уваги.

About

В аеропорту

Комфортне очікування перед польотом

item1
Mastercard Travel Experiences

Окрема черга для проходження контролю безпеки в більш ніж 100 аеропортах Європи, індивідуальний трансфер з/до аеропорту з низки комфортних автомобілів по всьому світу з карткою Mastercard World Elite.

item1
Lounge Zone

Відпочивайте у найкращих залах аеропортів по всьому світу та беріть з собою друзів, колег та клієнтів. Для володарів карткових пакетів відпочинок буде спокійним, зручним та смачним.

item1
Priority PassTM

Ваш відпочинок почнеться вже в аеропорту з картою Priority Pass, яка входить в пакет Premiere. Ви зможете відпочивати в будь-якому з 1300 бізнес-лаунж аеропортів світу та отримаєте необмежену кількість безкоштовних відвідувань.

About

Під час подорожі

Отримуйте нові враження з легкістю

item1
ПУМБ Online

Де б Ви не перебували, у будь-який час доби, зі смартфона чи ноутбука, якщо є інтернет – Вам будуть доступні усі банківські операції, навіть якщо Ви знаходитеся за кордоном.

Дізнайтесь більше деталей

Залиште Ваші контакти і наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом

checked icon Дякуємо! checked icon Вибачте

Очікуйте на дзвінок нашого менеджера найближчим часом. Сервіс тимчасово недоступний.