Poster mask

Про банк

Перший Український Міжнародний Банк — це стабільний та надійний приватний банк з широкою інфраструктурою, який розуміє потреби клієнтів та завжди пропонує ефективні рішення.

About

Про Persona

Програма персонального банкінгу від ПУМБ була створена в 2013 році з метою дотримання індивідуального підходу до кожного клієнта та для забезпечення високого рівня обслуговування постійних клієнтів банку. Історія Persona тісно пов'язана зі зростаючою потребою в наданні якісного та конфіденційного банківського сервісу, великому колу власників бізнесу та ТОП-менеджменту найбільших компаній України.

Програма персонального банкінгу Persona

mask
Персональний менеджер: конфіденційність, персональний підхід, розуміння Ваших потреб
mask
Пріоритетна виділена телефонна VIP-лінія контакт-центру
mask
Конфіденційні та зручні зони обслуговування Persona

Голова Правління

Сергій Черненко

«Приємно, що деякі з преміальних клієнтів ПУМБ, які також обслуговуються в банках за кордоном, відмічають, що рівень нашого сервісу значно вищий. Ми покращили преміум-банкінг: зробили його більш клієнтоорієнтованим і вивели далеко за межі лише банківських послуг. З нами клієнти можуть вільно подорожувати, організовувати свій вільний час та вирішувати бізнесові задачі. Тому що VIP-банкінг ПУМБ — це завжди щось більше за гроші. Це рівень життя.»

Person

Відгуки наших клієнтів

Атаманов Едуард Каняфієвич

Начальник управління справами адміністрації. ПрАТ "МК "АЗОВСТАЛЬ" Група Метінвест

"Вже багато років працюю з банком ПУМБ. Усі працівники дуже чемні...

"Вже багато років працюю з банком ПУМБ. Усі працівники дуже чемні та намагаються допомогти у будь-який час. Вже не перший раз менеджери відділу Персона доводять свою професійність у питаннях валютних переказів, обслуговування БПК та розрахунків за кордоном. З ними дуже приємно спілкуватись."

Джерело: Інтерв'ю від 03.08.2020

Магомедов Муса Сергоєвич

Народний депутат України

"Я клієнт ПУМБу практично з першого року його заснування! ....

"Я клієнт ПУМБу практично з першого року його заснування! І так вийшло, що мій перший бізнес, а точніше — перші розрахункові рахунки для ведення бізнесу, а також особисті, — були відкриті саме в ПУМБ. З тих пір я є його вірним Клієнтом і впевнено можу сказати, що кожен раз, коли я приїжджаю до свого відділення на Кловському — тепер уже ВІП Центр «Кловський», я відчуваю себе так само, як і багато років тому у відділенні на вулиці Челюскінців в м. Донецьк — людиною, яку раді бачити в Банку. На будь-які прохання і звернення будь-якої складності тут завжди якісно і швидко реагують. А всі мої завдання і питання завжди отримують ємні відповіді і оптимальні рішення від мого персонального менеджера. І я абсолютно точно можу віднести себе до 100% -во лояльних клієнтів! У тому числі завдяки роботі відділення на Кловському: його команди в цілому і мого менеджера окремо."

Джерело: Інтерв'ю від 25.08.2020

Савченко Юрій Леонідович

Директор Харківської дирекції АТ "УКРПОШТА"

"Я вдячний банку за створення умов для комфортного обслуговування та допомогу в вирішенні поточних питань. Персональне обслуговування...

"Я вдячний банку за створення умов для комфортного обслуговування та допомогу в вирішенні поточних питань. Персональне обслуговування вирішує більшість моїх задач та питань членів моєї сім’ї, які також обслуговуються в банку. Окреме дякую за реалізацію комфортного інтерфейсу в ПУМБ онлайн. Я знаю зі свого досвіду работи в сфері обслуговування, що найбільше цінується той сервіс, який ти не помічаєш. Велике спасибі моєму персональному менеджеру Анні за консультації, а також банку за створення безпечного середовища."

Джерело: Інтерв'ю від 17.08.2020

Юдіна Лариса Вікторівна

Лідер Команди в компанії «Оріфлейм»

"ПУМБ — для мене це надійність, довіра і професійний — я б навіть сказала....

"ПУМБ — для мене це надійність, довіра і професійний — я б навіть сказала високо-професійний — рівень взаємодії з клієнтами. Дуже зручний і простий у використанні Персональний банкінг. Реально економить багато часу. Персональний менеджер — втілення мрії в життя: всі питання вирішуються швидко і якісно. Величезна подяка колективу банку ПУМБ за комфортне обслуговування. "

Джерело: Інтерв'ю від 30.07.2020

Сошкін Денис Олександрович

власник бізнесу, ТОП-менеджер приватної компанії

"Наша співпраця із банком ПУМБ триває уже кілька років, протягом цього часу банк постійно вдосконалюється....

"Наша співпраця із банком ПУМБ триває уже кілька років, протягом цього часу банк постійно вдосконалюється, вводить інновації, стає все більш мобільним і зручним для клієнта. Співпрацею задоволений, усі мої питання вирішуються вчасно та оперативно, консультації персонального менеджера професійні та лаконічні. Тут приємне спілкування, зустрічають з посмішкою, чують клієнта та надають корисні рекомендації. Відсутність потреби телефонувати на гарячу лінію, адже є можливість вирішити більшість питань в телефонному режимі із персональним менеджером."

Джерело: Інтерв'ю від 03.08.2020

Мельник Дмитро Олександрович

Власник компанії West Auto Hub

"Обслуговування завжди компетентне та доступне. Відчувається індивідуальний підхід....

"Обслуговування завжди компетентне та доступне. Відчувається індивідуальний підхід в обслуговуванні. Персонал досвідчений, доброзичливий та викликає довіру. Особистий менеджер завжди доступний, чітко консультує у питаннях, що виникають. Це банк, який орієнтований на майбутнє, та є надійним партнером у всіх питаннях! На мою думку, є мало банків, які надають такий сервіс. Я дуже задоволений!"

Джерело: Інтерв'ю від 30.07.2020

Городов Сергій Володимирович

Фінансовий директор ТОВ УКРІНВЕСТ

"Персона для мене — це, перш за все, індивідуальний підхід, надійність, компетентність....

"Персона для мене — це, перш за все, індивідуальний підхід, надійність, компетентність, довіра, професійно-швидкий зворотний зв'язок, приємний «післясмак» після спілкування з персональним менеджером. А ще це стабільність і високий рівень обслуговування, які в принципі і формують репутацію. Постійне вдосконалення мобільних сервісів і впровадження інноваційних продуктів робить використання систем ПУМБ ще більш зручним і доступним. Професійний колектив, чітко налагоджені механізми і алгоритми роботи, взаємозамінність персональних менеджерів, — все це можна порівняти з ідеальною роботою швейцарського годинникового механізму. Дякую за роботу!"

Джерело: Інтерв'ю від 10.09.2020

Кіншакова Олена Романівна

Директор по маркетингу в оптово-роздрібній компанії

Слоган "Працюємо для вас" персонал ПУМБ виправдовує повністю!

Слоган "Працюємо для вас" персонал ПУМБ виправдовує повністю! Менеджер по роботі з VIP-клієнтами супроводжує мене вже більше 10 років. У будь-який момент вона на зв'язку, допомагає вирішувати виникаючі питання і проблеми незалежно робочий це час чи ні, що особливо важливо, коли перебуваєш за кордоном)). Рішення, пов'язані з фінансами, я часто приймала грунтуючись на її порадах і рекомендаціях, тому що за роки співпраці у нас склалися відносини на повній довірі. Спілкуватися з нею завжди приємно та комфортно)). Зручно і легко працювати і з іншими співробітниками банку, від менеджерів з супроводу ФОП, до касирів відділення. Обслуговування завжди швидке та чітке.

Джерело: Інтерв'ю від 17.11.2020

Більше про ПУМБ