Masterсard Concierge

«Masterсard Concierge» − послуга, що надається клієнтам − власникам пакетів послуг Premiere і Black Platinum, які віддають перевагу оперативному, якісному та ексклюзивному сервісу.
  • Для чого потрібен «Masterсard Concierge»?

    Послуга «Masterсard Concierge» створена для тих, хто цінує свій час, віддає перевагу індивідуальному підходу, довіряє професійним рішенням. Професійна команда особистих асистентів, яка працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу буде корисною Вам в будь-якій життєвій ситуації і в будь-якій точці світу.

  • Що може «Masterсard Concierge»?

    «Masterсard Concierge» подбає про будь-яку Вашу життєву ситуацію: від підбору складного туру в будь-якій точці світу до виклику сантехніка у Вашу квартиру, від консультаційної підтримки за кордоном до бронювання столика в ресторані. Надасть Вам проактивні послуги на основі Вашого календаря (наприклад, щосуботи на 10:00 запис на фітнес), а також послуги персональних нагадувань (наприклад, про важливі життєві події – дні народження, прийом у лікаря та інше).

  • Як отримати послугу «Masterсard Concierge»?

    Послуги в рамках пакетів Premiere і Black Platinum надається безкоштовно. Ви оплачуєте товар або послугу, надану в рамках Вашого запиту. Ви можете звертатися за послугою так часто, як Вам це буде потрібно!

Телефон «Masterсard Concierge» для кліентів ПУМБ: 044 593 11 11

Ви можете ознайомитися з детальним описом послуги і щомісячним дайджестом, в якому Ви знайдете багато корисної та цікавої інформації на офіційному сайті компанії.

Послуги консьєрж-сервису