Masterсard Concierge

«Masterсard Concierge» − послуга, що надається клієнтам − власникам пакетів послуг Premiere і Black Platinum, які віддають перевагу оперативному, якісному та ексклюзивному сервісу.
 • Для чого потрібен «Masterсard Concierge»?

  Послуга «Masterсard Concierge» створена для тих, хто цінує свій час, віддає перевагу індивідуальному підходу, довіряє професійним рішенням. Професійна команда особистих асистентів, яка працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу буде корисною Вам в будь-якій життєвій ситуації і в будь-якій точці світу.

 • Що може «Masterсard Concierge»?

  «Masterсard Concierge» подбає про будь-яку Вашу життєву ситуацію: від підбору складного туру в будь-якій точці світу до виклику сантехніка у Вашу квартиру, від консультаційної підтримки за кордоном до бронювання столика в ресторані. Надасть Вам проактивні послуги на основі Вашого календаря (наприклад, щосуботи на 10:00 запис на фітнес), а також послуги персональних нагадувань (наприклад, про важливі життєві події – дні народження, прийом у лікаря та інше).

 • Як отримати послугу «Masterсard Concierge»?

  Послуги в рамках пакетів Premiere і Black Platinum надається безкоштовно. Ви оплачуєте товар або послугу, надану в рамках Вашого запиту. Ви можете звертатися за послугою так часто, як Вам це буде потрібно!

 • Що таке сервіс FAST LINE?

  Сервіс Fast Line передбачає прискорене, цілодобове проходження процедур паспортного контролю й авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори в терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» за преміальними картками Platinum Masterсard PayPass та World Elite Mastercard PayPass. від ПУМБ.

  У період з 22.12.2017 по 31.03.2018 року діє акційна пропозиція безкоштовного користування сервісом Fast Line. Безкоштовним сервісом Fast Line власник преміальної картки Platinum Masterсard PayPass або World Elite Mastercard PayPass від ПУМБ може скористатися цілодобово один раз на день і необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції.

 • Як скористатися сервісом FAST LINE?

  Щоб скористатися сервісом, досить підійти до стійки Fast Line, піднести Вашу безконтактну преміальну карту Masterсard до спеціального зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line і ввести PIN-код. Якщо PIN-код правильний – на Вашому рахунку буде тимчасово заблоковано 1 гривню. Детальніше тут.

  Брендовані турнікети Fast Line розташовані на третьому поверсі терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль в зоні відправлень: один з них – з правого боку в зоні проходження контролю авіаційної безпеки, другий – також праворуч в зоні паспортного контролю. Їх легко помітити і просто скористатися сервісом.

Телефон «Masterсard Concierge» для кліентів ПУМБ: 044 593 11 11

Ви можете ознайомитися з детальним описом послуги і щомісячним дайджестом, в якому Ви знайдете багато корисної та цікавої інформації на офіційному сайті компанії.

Послуги консьєрж-сервису