Masterсard Concierge

«Masterсard Concierge» − послуга, що надається клієнтам − власникам пакетів послуг Premiere і Black Platinum, які віддають перевагу оперативному, якісному та ексклюзивному сервісу.
 • Для чого потрібен «Masterсard Concierge»?

  Послуга «Masterсard Concierge» створена для тих, хто цінує свій час, віддає перевагу індивідуальному підходу, довіряє професійним рішенням. Професійна команда особистих асистентів, яка працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу буде корисною Вам в будь-якій життєвій ситуації і в будь-якій точці світу.

 • Що може «Masterсard Concierge»?

  «Masterсard Concierge» подбає про будь-яку Вашу життєву ситуацію: від підбору складного туру в будь-якій точці світу до виклику сантехніка у Вашу квартиру, від консультаційної підтримки за кордоном до бронювання столика в ресторані. Надасть Вам проактивні послуги на основі Вашого календаря (наприклад, щосуботи на 10:00 запис на фітнес), а також послуги персональних нагадувань (наприклад, про важливі життєві події – дні народження, прийом у лікаря та інше).

 • Як отримати послугу «Masterсard Concierge»?

  Послуги в рамках пакетів Premiere і Black Platinum надається безкоштовно. Ви оплачуєте товар або послугу, надану в рамках Вашого запиту. Ви можете звертатися за послугою так часто, як Вам це буде потрібно!

 • Що таке сервіс FAST LINE?

  Доступ до сервісу прискореного проходження всіх формальностей без черги для міжнародних рейсів, що відлітають або прибувають до аеропорту «Бориспіль», Термінал D. Держателі карток, що відповідають встановленим Mastercard критеріям, можуть використовувати сервіс Fast Line для проходження контролю на авіаційну безпеку та митного контролю без черги.

  Fast Line в зоні вильоту доступній для держателів карток ПУМБ: World Elite Mastercard, World Black Edition Mastercard та Platinum Mastercard.

  Fast Line в зоні прильоту доступній для держателів карток ПУМБ: World Elite Mastercard.

  Умови доступу та деталі

 • Як скористатися сервісом FAST LINE?

  Щоб скористатися сервісом, досить підійти до стійки Fast Line, піднести Вашу безконтактну преміальну карту Masterсard до спеціального зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line, або вставити її в термінал для авторизації, і ввести PIN-код. Якщо PIN-код правильний – на Вашому рахунку, з метою верифікації, буде тимчасово заблоковано 1 гривню. Блокування буде автоматично скасоване за кілька днів.

  Деталі

 • Прискорена реєстрація та здача багажу

  Доступ до сервісу прискореної реєстрації пасажира та багажу – окрема стійка в Терміналі D аеропорту «Бориспіль» (для пасажирів міжнародних рейсів, що відлітають), яку держателі карток, що відповідають встановленим Mastercard критеріям, можуть використовувати для швидкої реєстрації пасажира на рейс та/або реєстрації багажу на рейси деяких авіакомпаній.

  Прискорена реєстрація та здача багажу доступна для держателів карток World Elite Mastercard.

  Умови доступу та деталі

Телефон «Masterсard Concierge» для кліентів ПУМБ: 044 593 11 11

Ви можете ознайомитися з детальним описом послуги і щомісячним дайджестом, в якому Ви знайдете багато корисної та цікавої інформації на офіційному сайті компанії.

Послуги консьєрж-сервису