Priority Pass

Картка Priority Pass − це Ваша можливість залишити галас і метушню аеропорту за межами залу очікування першого класу. ПУМБ пропонує оформити клієнтам послугу Priority Pass в рамках пакетів послуг Premiere та Black Platinum.

Із карткою Priority Pass Ви зможете скористатися всіма привілеями VIP-лаунжів аеропортів світу незалежно від приналежності до клубу тієї чи іншої авіакомпанії або класу авіаквитка. Для доступу в VIP-лаунж, що бере участь у програмі Priority Pass, клієнту необхідно пред'явити членську карту Priority Pass при вході в зал.

Із карткою Priority Pass Ви зможете скористатися наступними привілеями:

  • Відпочити у понад 1200 VIP-лаунжів аеропортів по всьому світу
  • Спокійно і зручно очікувати польоту з легкими закусками та освіжаючими напоями
  • Використовувати всі можливості, необхідні для ведення бізнесу: телефон, факс, інтернет, сучасні засоби проведення конференцій
  • Запросити у VIP-лаунж аеропорту колег, клієнтів і друзів
  • ПУМБ включив до преміальних пакетів послуг 4 безкоштовні (що входять у вартість пакету послуг) відвідування VIP-лаунжів аеропортів світу
  • Вартість всіх інших відвідувань (понад встановлені) VIP-лаунжів буде списана з банківської картки клієнта пізніше. Стандартна вартість 1 відвідування VIP-лаунжа становить 906,24 грн (у тому числі ПДВ)

Детальний опис та розміщення VIP-лаунжів знаходиться у довіднику, що надається клієнтові, або на сайті prioritypass.com. Розміщення VIP-лаунжів також можливо уточнити у службі «Консьєрж-сервіс».