Priority Pass

Картка Priority Pass − це Ваша можливість залишити галас і метушню аеропорту за межами залу очікування першого класу. ПУМБ пропонує оформити клієнтам послугу Priority Pass в рамках пакетів послуг Premiere.

Із карткою Priority Pass Ви зможете скористатися всіма привілеями VIP-лаунжів аеропортів світу незалежно від приналежності до клубу тієї чи іншої авіакомпанії або класу авіаквитка. Для доступу в VIP-лаунж, що бере участь у програмі Priority Pass, клієнту необхідно пред'явити членську карту Priority Pass при вході в зал.

Із карткою Priority Pass Ви зможете скористатися наступними привілеями:

  • Відпочити у понад 1200 VIP-лаунжів аеропортів по всьому світу
  • Спокійно і зручно очікувати польоту з легкими закусками та освіжаючими напоями
  • Використовувати всі можливості, необхідні для ведення бізнесу: телефон, факс, інтернет, сучасні засоби проведення конференцій
  • Запросити у VIP-лаунж аеропорту колег, клієнтів і друзів
  • ПУМБ включив в пакет послуг Прем'єр необмежену кількість відвідувань VIP-лаунжів аеропортів світу для власника

У межах пакету послуг «Прем’єр» власник рахунку може безлімітно відвідувати VIP-зали Priority Pass в аеропортах. ПУМБ компенсує клієнту вартість таких візитів в 2 етапи:

  1. Списання з рахунку.
  2. Одночасне зарахування грошової компенсації на рахунок.

Звертаємо увагу, що сума грошової компенсації підлягає внесенню в Декларацію про доходи, у разі необхідності її подання згідно Законодавства України.

Якщо Ви самостійно декларуєте свої доходи – Ваш персональний менеджер, за запитом, підготує інформацію щодо даної операції.

Якщо Ви не декларуєте самостійно доходи – спеціально декларувати дані операції немає необхідності, адже ми вже оплатили усі супутні податки.

Дізнайтесь деталі у Вашого персонального менеджера.

Детальний опис та розміщення VIP-лаунжів знаходиться у довіднику, що надається клієнтові, або на сайті prioritypass.com. Розміщення VIP-лаунжів також можливо уточнити у службі «Консьєрж-сервіс».