Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери»

Будучи членом клубу Persona, Ви одержує унікальну можливість на ексклюзивних умовах скористатися послугами партнера Банку – провідної багатопрофільної юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери»:

  • Консультування з усіх питань сімейного, спадкового та цивільного права
  • Проведення попереднього аналізу, а також надання алгоритму дій у конкретній ситуації клієнта в сфері цивільного, сімейного та спадкового права
  • Правова підтримка з усіх питань, що виникають у приватних клієнтів

Досвідчені адвокати «Василь Кісіль і Партнери» допоможуть Вам та членам Вашої родини знайти індивідуальні рішення поточних правових питань, враховуючи Ваші цілі та побажання, забезпечать повну конфіденційність.

Привілеї

У рамках партнерської Програми привілеїв фірма надає клієнтам ПУМБ такі привілеї:

  • Безкоштовна перша консультація
  • Невідкладне консультування в рамках одного робочого дня (Пн – Пт, 9:00 – 18:00, київський час)
  • Спеціальний тариф на весь перелік подальших послуг (знижка 10%)


Про партнера

«Василь Кісіль і Партнери»– одна із провідних юридичних фірм в Україні, що має бездоганну репутацію, унікальний досвід і надає клієнтам високоякісні юридичні послуги.

У числі клієнтів фірми - заможні приватні особи та родини. Адвокати фірми представляють інтереси приватних клієнтів у питаннях міжнародного структурування капіталу, внутрішнього та міжнародного податкового планування, ведуть справи клієнтів з усіх питань сімейного права, включаючи сімейні спори, спори про спадщину та мирні врегулювання.

Ви можете ознайомитися більш детально з послугами, практиками й проектами фірми на сайті www.kisilandpartners.com