Знижки на MyDutyFree з карткою Mastercard від ПУМБ

15.08.2016

Оформляйте попереднє замовлення товару в Інтернеті або з мобільного додатку MyDutyFree*, розраховуйтеся преміальною карткою Мastercard від ПУМБ та отримуйте знижку 15 %**. Відтепер є можливість скористатися пропозицією навіть за годину до Вашого вильоту.

Для того щоб отримати знижку у розмірі 15 %**, здійсніть замовлення через Інтернет або з мобільного додатку MyDutyFree. При підтвердженні замовлення потрібно зазначити, що оплату буде здійснено преміальною карткою Mastercard*** - для цього Вам потрібно ввести спеціальний промокод MCPREMIUM, оплатити замовлення на стійці MyDutyFree в магазині Duty Free в аеропортах Бориспіль або Одеса та отримати знижку у розмірі 15 %.

Акційна пропозиція актуальна з 05.08.16 до 31.12.18.

* MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші та час.

**Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції* та на певні товари**.

*Спеціальні пропозиції – це товари, які обирає магазин безмитної торгівлі Duty Free, щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину у розмірі до 30 %.

**Певні товари – це товари, на які не розповсюджується знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

*** Картки Mastercard Gold, Mastercard World, Mastercard Platinum, Mastercard World Elite.

Докладніше про умови акційної пропозиції – на сайтах www.mastercard.ua та www.mydutyfree.net.