Зустріч клієнтів Persona та партнерів ПУМБ

19.12.2019
17 грудня 2019 року відбувся черговий неформальний захід для клієнтів Persona та партнерів ПУМБ.  
Подібні заходи проходять в неформальній атмосфері, і вже стали доброю традицією та чудовим приводом поспілкуватися клієнтам між собою, налагодити відносини для подальшої співпраці. Обмінятися наживу своїми враження від роботи ПУМБ з Правлінням банку та отримати інформацію із перших вуст щодо подальшої стратегії розвитку свого банку. 
Цьогорічна зустріч була присвячена темі бізнесу, але з нестандартного ракурсу - з ракурсу мистецтва. Творчість в бізнесі, пошук або створення нових сенсів, такою темою зацікавили організатори заходу своїх гостей. 
Після вітального слова Голови Правління ПУМБ Сергія Черненко відбулася арт-бесіда з відомими гостями: театральним режисером Владиславом Троїцьким та шоуменом Анатолієм Анатолічем. 
Владислав Троїцькій – театральний режисер, засновник міжнародного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ та незалежного театру «ДАХ», художній керівник групи Дахабраха і фрік–кабаре Dаkh Daughters та Анатолій Анатоліч – український радіоведучий, шоумен, ведучий програм «Сніданок з 1+1» та «Голос країни», ведучий популярного YouTube канала «Зе Интервьюер» розповідали про те чи може бути театр успішним бізнес-проектом. 
Слідкуйте за нашими новинами, приєднуючись до Persona ви отримаєте більше).