Індивідуальний банківський сейф від ПУМБ за ціною чашки кави

22.03.2017
Для клієнтів нового відділення ПУМБ на Петрівці діє Акція: при оренді банківського сейфу строком на 12 місяців, можна отримати безкоштовно 3 місяці користування у подарунок. Окрім цього, кожен клієнт може обрати для себе розмір сейфа, який оптимально відповідає його потребам та ідеально підходить для зберігання цінностей. Це може бути сейф із висотою скриньки 6,5 см (трохи вище за упаковку паперу формату А4), де можна зберігати документи чи готівку. Або ж скринька висотою у півметра, де можна розмістити цінності значно більшого розміру.

Індивідуальний сейф має найвищий клас захисту за системою сертифікації НБУ й облаштований новітнім банківським обладнанням, що забезпечує максимальний ступінь захисту вмісту сейфа для клієнта.

Вартість оренди найменшої скриньки становить 10 грн на добу; найбільшої ж — 30 грн на добу, що дорівнює вартості чашки кави.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 6 (р-н станції метро «Петрівка»). Режим роботи сейфового сховища: Пн. — Пт., з 09:00 до 18:00 (без перерви). Контактна особа: Гулевська Віталія, тел. +38 050 343 14 38.

Індивідуальні сейфи — це надійне збереження цінностей та спокою клієнтів ПУМБ. На сьогодні послугами оренди індивідуальних сейфів від ПУМБ активно користуються як фізичні особи, так і приватні підприємці, а також великі підприємства для зберігання установчих документів та інших цінностей. Високий попит на дану послугу зумовлений довірою наших клієнтів до зберігання цінних речей та документів без ризику втрати коштів, а також рівнем безпеки та конфіденційності у сховищах ПУМБ.

Наразі послуги з оренди індивідуальних сейфів надаються у 11 містах України: Києві, Вінниці, Мелітополі, Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Харкові, Запоріжжі, Львові, Миколаєві та Одесі.Файли для завантаження: