ПУМБ випустив карту в польських злотих

22.11.2019

З початку листопада Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує клієнтам відкривати розрахункові рахунки в польських злотих. До рахунку клієнта відкриваються безкоштовно дві дебетові карти в злотих. Для клієнтів Persona в рамках преміальних пакетів «Блек Платинум» та «Прем'єр» до кожного з рахунків випускається платіжна карта, яка відповідає за типом основної картки наявного пакета послуг. 

Карта ідеально підійде тим українцям, хто часто подорожує до Польщі або має рідних, які працюють або навчаються там. Наприклад, батьки, чия дитина вчиться в Польщі, можуть відкрити рахунок в злотих, одну картку залишити собі, іншу - віддати дитині. Обидва власника картки матимуть доступ до коштів на рахунку. Щоб контролювати витрати, батькам можна встановити місячний ліміт на використання коштів на кожну з карток. Ліміт в будь-який час можна змінити прямо в онлайн-банкінгу ПУМБ Online. Так батьки будуть впевнені, що в їхньої дитини завжди буде доступ до грошей.  

«Ми випустили карту в злотих спеціально для тих наших клієнтів, діти яких навчаються за кордоном, в Польщі. Якщо розраховуватися карткою, комісії за транзакції або конвертацію немає. Якщо знімати готівку - комісія буде мінімальна. Я сам батько, тому прекрасно розумію, що для батьків, діти яких навчаються далеко від будинку, та ще й в іншій країні, карта - значно більше, ніж платіжний інструмент. Це спосіб піклуватися про дитину, навіть якщо він далеко », - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ

Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент 4USD. Знімати кошти можна і в українських банкоматах - клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Послуга безкоштовна в усіх банкоматах України. Картка в злотих зберегла всі переваги преміального пакету: поповнити карту онлайн або в касі банку можна безкоштовно. Отримання коштів через касу на загальну суму 1 000 000 гривень в місяць в еквіваленті - також без комісії. Зняття коштів, що перевищують мільйон гривень на місяць-всього 0,5% від суми. Є можливість користуватися преміальним пакетом послуг безкоштовно, при забезпеченні транзакцій на суму від 10 тисяч гривень на місяць для пакета «Блек Платинум» і 30 тисяч гривень на місяць для пакета «Прем'єр». 

Купити або обміняти польські злоті на гривні можна в усіх касах ПУМБ.