Подорожувати з ПУМБ буде ще зручніше!

25.06.2019
Сезон відпусток у розпалі! А щоб враження від відпочинку були ще приємнішими, ПУМБ пропонує своїм клієнтам скористатися додатковими перевагами в аеропортах. З 1 липня, для власників преміальних карток від ПУМБ на базі продуктів Mastercard Platinum, Mastercard World Blank Edition та Mastercard World Elite, будуть доступні нові сервіси в аеропортах України. VIP-клієнти ПУМБ зможуть комфортно провести час очікування в бізнес-залі у зоні міжнародних вильотів, а також скористатися послугою Fast Line на виліт та приліт у зоні вильоту в терміналі F аеропорту «Бориспіль» та у зоні вильоту аеропорту «Київ» (Жуляни). Також, спеціально для клієнтів, які подорожують Україною, відтепер відкрито доступ до бізнес-залів у зоні внутрішніх вильотів аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, а також у зоні міжнародних вильотів аеропортів Харкова та Львова.
Щоб скористатися додатковими перевагами, клієнтам ПУМБ потрібно здійснити транзакції за карткою Mastercard за 30 днів до подорожі на загальну суму 6 тисяч гривень. Детальні умови читайте за посиланням.
Також, отримати консультацію щодо використання додаткових переваг у аеропортах Ви можете у Вашого персонального менеджера або за телефонами: +590 (з мобільного).