ПУМБ оновлює лінійку преміальних пакетів

20.07.2019
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оновив лінійку преміальних пакетів Black та Premier. Відтепер для власників преміальних карток на базі MC World Black Edition, MC World Elite, VISA Platinum Black та VISA Infinite ПУМБ скасовує щомісячну комісію за обслуговування. Комісія за обслуговування складатиме 0 грн, за умови проведення протягом місяця транзакцій на суму від 10 тис грн для власників пакетів Black та від 30 тис грн для власників пакетів Premier. 
Комісія за перекази на картки та рахунки ПУМБ становитиме 0 грн. Також скасовується плата за безготівкове поповнення картки, в тому числі і з інших банків. 
Приємна новина чекає на тих, хто регулярно користується готівкою. З 03 липня комісія за зняття коштів в будь-яких банкоматах України відсутня! Знімайте кошти де вам зручно та не сплачуйте додаткову комісію. 
На цьому скорочення комісій не обмежується. Плата за безготівкові перекази для фізичних та юридичних осіб всередині ПУМБ складає 0%. Комісія за перекази із використанням сервісу ПУМБ Online на рахунки іншого банку за новими тарифами складає усього 0,3% від суми переказу або не менше 3 гривень, також встановлено максимальний поріг комісії в розмірі 500 грн. А комісія за переказ коштів на карту третього банку за допомогою сервісу ПУМБ Online взагалі відсутня! 
І ще одна новина для власників пакету Premier – відвідування по Priority Pass тепер у необмеженій кількості. (Для власників пакету Black послуга Priority Pass скасована).
Звертаємо Вашу увагу, що зміни в тарифах стосуються власників нових пакетів преміальних послуг та тих клієнтів, по яких закінчується поточний строк дії надання преміальних послуг. Детальну інформацію можна дізнатися у персонального менеджера або за телефоном гарячої VIP лінії 590 для дзвінків з мобільного, а також у розділі пакети на сайті.