ПУМБ підключився до BankID

06.08.2019

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підключився до системи BankID від НБУ. Це значить, що з 6 серпня всі клієнти банку ПУМБ зможуть скористатися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних установ.

Щоб скористатися BankID клієнтам ПУМБ потрібно:

  • у полі «логін» ввести номер телефону у форматі +38 (код оператора) номер телефону
  • у полі «пароль» ввести свій пароль до інтернет-банкінгу ПУМБ Online
  • ввести одноразовий ОТР-пароль із СМС повідомлення

ПУМБ став 9 банком України, який підключився до системи BankID від НБУ.

«Підключення до BankID – це ще один крок назустріч нашим клієнтам. Відтепер їм більше не потрібно надавати документи для підтвердження особи – за них це робить банк», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. 

Система ідентифікації BankID підтримується на порталах Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Госгеокадастр), порталом для створення Електронних петицій до Кабінету Міністрів України, Єдиним державним порталом адміністративних послуг, Веб-порталами надання електронних послуг Києва та Харкова, порталом Єдиної системи місцевих петицій, порталом «Зворотній зв’язок», Онлайн-системою «Громадський бюджет», порталом громадської організації «Електронна демократія», Системою електронної ідентифікації  (GOV ID), порталом громадського проекту «Бюджет міських ініціатив», порталом платформи громадянських ініціатив «Мій голос».

Використання системи BankID на порталах державних та громадських організацій з метою отримання адміністративних послуг означає, що клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку клієнт раніше надав банку, установі, на порталі якої проходить реєстрація. Банк може передавати лише наступну інформацію: ПІП, дату народження, адресу за місцем прописки, номер телефону, адресу електронної пошти, скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.